Plugins - Really Simple SSL - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (227 entries)

en: (recommended)
fa: (توصیه شده)

en: Failed retrieving account.
fa: بازیابی حساب ناموفق بود.

en: Could not rename folder!
fa: تغییر نام پوشه ممکن نیست!

en: Choose new username to replace 'admin'
fa: یک نام کاربری انتخاب نمایید تا جایگزین 'مدیر' شود

en: Terms & Conditions.
fa: شرایط و ضوابط.

en: Recommended Security Headers
fa: سربرگ‌های امنیتی پیشنهادشده

en: Send
fa: ارسال

en: disabled
fa: غیرفعال شد

en: Status
fa: وضعیت

en: Powered by Qualys
fa: نیرو گرفته توسط Qualys

en: Other Plugins
fa: افزونه‌های دیگر

en: Source
fa: منبع

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Feature
fa: قابلیت

en: Fix
fa: برطرف کردن

en: Location
fa: مکان

en: Description
fa: توضیح

en: One year
fa: یک سال

en: One day (for testing only)
fa: یک روز (فقط برای تست)

en: Include subdomains
fa: شامل زیردامنه‌ها

en: recommended
fa: پیشنهاد شده

en: Off
fa: خاموش

en: Login status
fa: وضعیت ورود

en: Method
fa: روش

en: Disable XML-RPC
fa: غیرفعال کردن XML-RPC

en: Username 'Admin' is allowed
fa: نام کاربری 'Admin' مجاز است

en: Username 'Admin' is not allowed
fa: نام کاربری 'Admin' مجاز نیست

en: Hide your WordPress version
fa: مخفی کردن نگارش وردپرس شما

en: System status
fa: وضعیت سیستم

en: File editing is disabled
fa: ویرایش پرونده غیرفعال است

en: User registration is restricted
fa: نام‌نویسی کاربر محدود شده است

en: Code execution is restricted
fa: اجرای کد محدود شده است

en: User enumeration is restricted
fa: شمارش کاربر محدود شده است

en: Allow
fa: اجازه دهید

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Dashboard
fa: پیشخوان

en: Activate
fa: فعال کردن

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Self-hosted, Privacy-friendly analytics tool
fa: ابزار تجزیه و تحلیل خود میزبانی شده و سازگار با حریم خصوصی

en: Invalid license.
fa: مجوز نامعتبر است.

en: Your license key has been disabled.
fa: کلید مجوز شما غیرفعال شده است.

en: Installing
fa: در حال نصب

en: Recommended by Really Simple Plugins
fa: پیشنهاد شده توسط Really Simple Plugins

en: Plugin installed
fa: افزونه نصب شد

en: Package information retrieved
fa: اطلاعات بسته بازیابی شد

en: License invalid
fa: مجوز نامعتبر است

en: This appears to be an invalid license key for this plugin.
fa: به نظر می رسد این یک کلید مجوز نامعتبر برای این افزونه است.

en: An Error Occurred:
fa: خطایی رخ داد:

en: One click SSL optimization
fa: بهینه سازی SSL با یک کلیک

en: Failed to gather package information
fa: اطلاعات بسته جمع آوری نشد

en: Retrieving package information...
fa: در حال بازیابی اطلاعات بسته...

en: Your license key expired on %s.
fa: کلید مجوز شما روی %s منقضی شد.

en: An error occurred, please try again.
fa: خطایی رخ داد، لطفاً دوباره سعی نمایید.

en: Visit Dashboard
fa: بازدید پیشخوان

en: Installation finished
fa: فرآیند نصب تکمیل شد

en: Installing plugin...
fa: در حال نصب افزونه...

en: Activating plugin...
fa: در حال فعال‌سازی افزونه...

en: Failed to install plugin
fa: فرآیند نصب افزونه ناموفق بود

en: License valid
fa: مجوز معتبر است

en: Plugin activated
fa: افزونه فعال شد

en: Validating license...
fa: در حال اعتبارسنجی مجوز...

en: Destination folder already exists
fa: پوشه مقصد از قبل وجود دارد

en: Your license key has reached its activation limit.
fa: کلید مجوز شما به حد مجاز فعال‌سازی خود رسیده است.

en: Failed to activate plugin
fa: فعال‌سازی افزونه به مشکل خورد

en: Check your %slicense%s.
fa: %sمجوز%s خود را بررسی نمایید.

en: Your license is not active for this URL.
fa: مجوز شما برای این URL فعال نیست.

en: Install %sManually%s.
fa: %sدستی%s نصب کنید.

en: Missing license.
fa: مجوز یافت نشد

en: Really Simple SSL automatically detects your settings and configures your website to run over HTTPS. To keep it lightweight, we kept the options to a minimum. Your website will move to SSL with one click.
fa: SSL Really Simple به طور خودکار تنظیمات شما را شناسایی می کند و وب سایت شما را برای اجرا بر روی HTTPS پیکربندی می کند. برای اینکه وزن آن سبک باشد، گزینه ها را به حداقل رساندیم. وب سایت شما با یک کلیک به SSL منتقل می شود.

en: Configure your Cookie Notice, Cookie Consent and Cookie Policy with our Wizard and Cookie Scan. Supports GDPR, DSGVO, TTDSG, LGPD, POPIA, RGPD, CCPA and PIPEDA.
fa: اعلامیه کوکی، رضایت کوکی و خط مشی کوکی خود را با جادوگر و اسکن کوکی ما پیکربندی کنید. پشتیبانی از GDPR، DSGVO، TTDSG، LGPD، POPIA، RGPD، CCPA و PIPEDA.

en: GDPR/CCPA Privacy Suite
fa: مجموعه حریم خصوصی GDPR/CCPA

en: Get detailed insights into visitors' behaviour with Burst Statistics, the privacy-friendly analytics dashboard from Really Simple Plugins.
fa: با Burst Statistics، داشبورد تجزیه و تحلیل دوستانه حریم خصوصی از Really Simple Plugins، اطلاعات دقیقی از رفتار بازدیدکنندگان دریافت کنید.

en: Self-hosted and privacy-friendly analytics tool.
fa: ابزار تجزیه و تحلیل خود میزبان و دوستدار حریم خصوصی.

en: Able to create destination folder
fa: قادر به ایجاد پوشه مقصد

en: Checking if plugin folder exists...
fa: بررسی وجود پوشه افزونه...

en: Check manually
fa: بررسی دستی

en: Improve security with Really Simple SSL Pro.
fa: امنیت وبسایت خود را با Really Simple SSL Pro افزایش دهید

en: Could not test certificate
fa: امکان آزمایش گواهینامه وجود ندارد

en: Could not test certificate.
fa: امکان تست گواهینامه وجود ندارد.

en: Automatic certificate detection is not possible on your server.
fa: تشخیص اتوماتیک گواهی در سرور شما امکان پذیر نیست.

en: Checking host...
fa: هاست خود را چک کنید

en: The wp-config.php file is not writable, and needs to be edited. Please set this file to writable.
fa: فایل wp-config.php قابل نوشتن نیست و نیاز است تا ویرایش شود. لطفاً این فایل را به صورت قابل نوشتن تنظیم کنید.

en: We have not detected any known hosting limitations.
fa: پس از اتمام نصب، می‌توانید به Really Simple SSL اجازه دهید تا با استفاده از دکمه «فعال کردن SSL» به‌طور خودکار سایت شما را برای SSL پیکربندی کند.

en: After completing the installation, you can let Really Simple SSL automatically configure your site for SSL by using the 'Activate SSL' button.
fa: پس از اتمام نصب، می‌توانید به Really Simple SSL اجازه دهید تا با استفاده از دکمه «فعال کردن SSL» به طور خودکار سایت شما را برای SSL پیکربندی کند.

en: Security
fa: امنیت

en: Recommended security headers enabled.
fa: سربرگ های امنیتی توصیه شده فعال شده است.

en: Your website does not send all recommended security headers.
fa: وب سایت شما همه سرفصل های امنیتی توصیه شده را ارسال نمی کند.

en: Disable OCSP Stapling
fa: پروتکل OCSP Stapling را غیرفعال کنید

en: OCSP stapling is configured as enabled by default. You can disable this option if this is not supported by your hosting provider.
fa: پروتکل OCSP باید به طور پیش فرض فعال باشد. اگر ارائه دهنده هاست شما پشتیبانی نمی کند، می توانید آن را غیرفعال کنید.

en: For more information, please read this %sarticle%s
fa: برای اطلاعات بیشتر، لطفاً این %sarticle%s را بخوانید

en: Black Friday sale! Get 40% Off Really Simple SSL Pro
fa: فروش جمعه سیاه! 40% تخفیف Really Simple SSL Pro دریافت کنید

en: Terms & Conditions are accepted.
fa: قوانین و مقررات مورد تایید میکنم

en: Checking if Terms & Conditions are accepted...
fa: بررسی اینکه آیا شرایط و ضوابط پذیرفته شده است...

en: The Terms & Conditions were not accepted. Please accept in the general settings.
fa: شرایط و ضوابط پذیرفته نشد. لطفا در تنظیمات عمومی قبول کنید.

en: HttpOnly Secure cookies have been set automatically!
fa: کوکی های HttpOnly Secure به طور خودکار تنظیم شده اند!

en: Download
fa: بارگیری

en: Installation
fa: نصب و راه اندازی

en: DNS Verification
fa: تایید DNS

en: Creating account...
fa: در حال ساخت حساب کاربری...

en: Directories
fa: پوشه‌ها

en: Hosting
fa: میزبان

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Plesk username
fa: نام کاربری پلسک

en: Plesk password
fa: پسورد پلسک

en: CPanel username
fa: نام کاربری سی پنل

en: CPanel password
fa: پسورد سی پنل

en: Domain
fa: دامنه

en: Email address
fa: نشانی ایمیل

en: System Status
fa: وضعیت سیستم

en: Terms and Conditions
fa: شرایط و ضوابط

en: Successfully installed SSL
fa: ssl با موفقیت نصب شد

en: Error code %s
fa: کدخطا: %s

en: Error code %s.
fa: کدخطا: %s

en: no response
fa: بدون پاسخ

en: Token not received yet.
fa: توکن هنوز دریافت نشده است.

en: Token successfully retrieved.
fa: توکن با موفقیت دریافت شد.

en: The email address was not set. Please set the email address
fa: ایمیل شما هنوز ثبت نشده است. لطفا ایمیل خود را ثبت کنید.

en: Files not created yet...
fa: فایل ها هنوز ساخته نشده است.

en: Once every week
fa: هفته ای یکبار

en: Once every day
fa: هر روز یکبار

en: Once every 5 minutes
fa: هر 5 دقیقه یکبار

en: Installation failed.
fa: نصب ناموفق بود.

en: Order successfully created.
fa: سفارش با موفقیت ایجاد شد.

en: The certs directory was successfully created.
fa: پوشه پشتیبان با موفقیت ایجاد شد.

en: Please change your email address %shere%s and try again.
fa: لطفا ایمیل خود را تغییر دهید %s اینجا %s و مجددا تلاش کنید.

en: Not recognized server.
fa: سرور شناسایی نشد.

en: Generating SSL certificate...
fa: در حال تولید گواهی SSL...

en: Could not retrieve server list
fa: امکان دریافت داده‌های وب‌گاه نبود.

en: Order successfully retrieved.
fa: توکن با موفقیت دریافت شد.

en: (unknown)
fa: (ناشناخته)

en: (Unknown)
fa: (ناشناخته)

en: Retry
fa: تلاش دوباره

en: Re-check
fa: بررسی مجدد

en: Your SSL certificate will expire soon.
fa: گواهینامه SSL شما بزودی به اتمام می رسد.

en: Install SSL certificate
fa: نصب گواهی SSL

en: You already have a valid SSL certificate.
fa: شما در حال حاضر دارای گواهی SSL معتبر می باشد.

en: Continue to renew.
fa: به تمدید ادامه دهید.

en: SSL certificate will expire on %s.
fa: گواهینامه SSL شما بزودی به اتمام می رسد. %s.

en: SSL Status Test
fa: تست وضعیت SSL

en: Recommended security headers installed
fa: سربرگ های امنیتی توصیه شده نصب شده است

en: Security Headers Test
fa: تست سربرگ امنیتی

en: No SSL detected
fa: SSL شناسایی نشده است

en: Deactivate, keep https
fa: غیرفعال سازی، https را حفظ کنید

en: Deactivate, revert to http
fa: غیرفعال سازی ، به http برگردید

en: Enable 301 redirect
fa: تغییر مسیر 301 را فعال کنید

en: SSL is not enabled.
fa: SSL هنوز فعال نشده است

en: Your site uses Divi. This can require some additional steps before getting the secure lock.
fa: سایت شما از Divi استفاده می کند. این می تواند قبل ازفعال نمودن SSL  به مراحل بیشتری نیاز داشته باشد.

en: Your site uses Elementor. This can require some additional steps before getting the secure lock.
fa: سایت شما از المنتور استفاده می کند.این می تواند قبل ازفعال نمودن SSL  به مراحل بیشتری نیاز داشته باشد.

en: Install
fa: نصب

en: Open
fa: باز

en: Completed
fa: تکمیل شده

en: Installed
fa: نصب‌شده

en: Warning
fa: هشدار

en: Tips & Tricks
fa: نکته ها و ترفندها

en: Activate SSL
fa: SSL را فعال کنید

en: SSL is not yet enabled on this site.
fa: SSL هنوز در این سایت فعال نیست.

en: SSL configuration finished!
fa: پیکربندی SSL تمام شد!

en: SSL is activated on your site.
fa: SSL در سایت شما فعال شده است.

en: SSL is enabled networkwide.
fa: SSL در سراسر شبکه فعال است.

en: Support
fa: پشتیبانی

en: General
fa: عمومی

en: SSL is not enabled yet.
fa: SSL هنوز فعال نشده است.

en: Basic SSL configuration finished! Improve your score with %sReally Simple SSL Pro%s.
fa: پیکربندی اصلی SSL به پایان رسید! نمره خود را با %s نسخه حرفه ای افزونه %s. بهبود بخشید.

en: You still have %s task open. | You still have %s tasks open.
fa[0]: هنوز فعالیت %s تمام نشده است.

en: Before you migrate, please check for:
fa: قبل از مهاجرت، لطفا موارد زیر را بررسی نمایید:

en: Really Simple SSL cannot be activated. The plugin requires PHP 7.2 or higher
fa: Really simple SSL فعال نشد. این افزونه نیاز به PHP 7.2  یا بالاتر دارد

en: Really Simple SSL cannot be activated. The plugin requires WordPress 5.7 or higher
fa: Really simple SSL فعال نشد. این افزونه نیاز به وردپرس ورژن 5.7 یا بالاتر دارد

en: Mixed content fixer not enabled. Enable the option to fix mixed content on your site.
fa: ثابت کننده محتوای ترکیبی فعال نیست. گزینه رفع محتوای ترکیبی را در سایت خود فعال کنید.

en: The mixed content fixer is active, but was not detected on the frontpage.
fa: ثابت کننده محتوای مختلط فعال است، اما در صفحه اول شناسایی نشد.

en: Really Simple SSL has received no response from the webpage.
fa: SSL Really Simple هیچ پاسخی از صفحه وب دریافت نکرده است.

en: No recommended redirect rules detected.
fa: هیچ قانون تغییر مسیر توصیه شده ای شناسایی نشد.

note: Author of the plugin
en: Really Simple Plugins
fa: افزونه های واقعا ساده

en: Hi, Really Simple SSL has kept your site secure for some time now, awesome! If you have a moment, please consider leaving a review on WordPress.org to spread the word. We greatly appreciate it! If you have any questions or feedback, leave us a %smessage%s.
fa: سلام ، SSL واقعاً ساده سایت شما را مدتی امن نگه داشته است.اگر وقت دارید، لطفاً برای ما در وردپرس نظر بگذارید تا این متن را منتشر کنید. ما از شما بسیار قدردانی می کنیم! اگر سؤال یا بازخوردی دارید، یک %sپیغام%s برای ما بگذارید.

en: Check out Really Simple SSL Pro
fa: واقعاً ساده SSL Pro را بررسی کنید

en: Don't show again
fa: دوباره نمایش داده نشود

en: The mixed content fixer could not be detected due to a cURL error: %s. cURL errors are often caused by an outdated version of PHP or cURL and don't affect the front-end of your site. Contact your hosting provider for a fix.
fa: ثابت کننده محتوای مختلط به دلیل یک خطای cURL شناسایی نشد: %s. خطاهای cURL اغلب به دلیل نسخه قدیمی PHP یا cURL ایجاد می شوند و روی صفحه اصلی سایت شما تأثیر نمی گذارند. برای رفع مشکل با ارائه دهنده هاست خود تماس بگیرید.

en: Error occurred when retrieving the webpage.
fa: هنگام بازیابی صفحه وب خطایی رخ داده است.

en: Enable
fa: فعال

en: Dismiss
fa: رد کردن

en: The 301 .htaccess redirect is the fastest and most reliable redirect option.
fa: تغییر مسیر 301 .htaccess اغلب سریعترین و مطمئن ترین گزینه تغییر مسیر است.

en: 301 .htaccess redirect is not enabled.
fa: 301. تغییر مسیر هدایت امکان پذیر نیست.

en: You have set a 301 redirect to SSL. This is important for SEO purposes
fa: شما 301 تغییر مسیر را به SSL تنظیم کرده اید. این برای اهداف SEO مهم است

en: 301 SSL redirect enabled
fa: هدایت ۳۰۱ SSL فعال شد

en: 301 redirect to https set: .htaccess redirect.
fa: تنظیم هدایت ۳۰۱ به https: هدایت .htaccess.

en: The 'force-deactivate.php' file has to be renamed to .txt. Otherwise your ssl can be deactivated by anyone on the internet.
fa: پسوند پرونده «force-deactivate.php» باید به txt تغییر نام پیدا کند. در غیر این صورت ssl ممکن است توسط شخصی روی اینترنت غیرفعال شود.

en: Hi, Really Simple SSL has kept your site secure for a month now, awesome! If you have a moment, please consider leaving a review on WordPress.org to spread the word. We greatly appreciate it! If you have any questions or feedback, leave us a %smessage%s.
fa: سلام، شما از یک SSL واقعا ساده برای یک ماه استفاده کرده اید، عالی! اگر یک لحظه دارید، لطفا نظرتان را درباره WordPress.org بگذارید تا کلمه را گسترش دهید. ما خیلی از آن قدردانی میکنیم اگر سؤال یا بازخورد دارید، ما را ترک کنید %sپیغام%s.

en: Leave a review
fa: یک بررسی را ترک کنید

en: Maybe later
fa: شاید بعدا

en: You run a Multisite installation with subdomains, but your site doesn't have a wildcard certificate.
fa: شما یک نصب چند سایتی با زیردامنه ها را اجرا می کنید، اما سایت شما یک گواهی wildcard ندارد.

en: This leads to issues when activating SSL networkwide since subdomains will be forced over SSL as well while they don't have a valid certificate.
fa: این باعث می شود که هنگام فعال سازی SSL در شبکه از طریق سوپاپ ها مجبور شوند بیش از SSL مجبور شوند، در حالی که آنها یک گواهینامه معتبر ندارند.

en: Activate SSL per site or install a wildcard certificate to fix this.
fa: SSL را برای هر سایتی فعال کنید یا یک گواهی wildcard برای رفع آن نصب کنید.

en: Cancel
fa: لغو

en: More info
fa: اطلاعات بیشتر

en: Really Simple SSL and Really Simple SSL add-ons do not process any personal identifiable information, so the GDPR does not apply to these plugins or usage of these plugins on your website. You can find our privacy policy <a href="%s" target="_blank">here</a>.
fa: SSL واقعا ساده و افزودنیهای SSL واقعا ساده اطلاعات شخصی قابل شناسایی را پردازش نمی کند، بنابراین GDPR برای این افزونه ها یا استفاده از این افزونه ها در وب سایت شما اعمال نمی شود. شما می توانید سیاست حفظ حریم خصوصی خود را پیدا کنید <a href="%s" target="_blank">here</a>.

en: Are you sure?
fa: شما مطمئن هستید؟

en: Deactivating the plugin while keeping SSL will do the following:
fa: فعال کردن پلاگین در حین نگه داشتن SSL، موارد زیر را انجام خواهد داد:

en: Your site address will remain https://
fa: نشانی سایت شما https:// باقی خواهد ماند

en: The .htaccess redirect will remain active
fa: تغییر مسیر htaccess. فعال باقی خواهد ماند

en: The mixed content fixer will stop working
fa: *رفع اشکال محتوای مخفی کار را متوقف خواهد کرد

en: Learn more
fa: بیشتر بدانید

en: If this option is set to true, the mixed content fixer will fire on the init hook instead of the template_redirect hook. Only use this option when you experience problems with the mixed content fixer.
fa: اگر این گزینه به درست تنظیم شده باشد، تأیید کننده مخلوط محتوا به جای قلاب template_redirect بر روی قلاب init کار خواهد کرد. با استفاده از این گزینه زمانی که مشکلی با فیشر محتوی مخلوط دارید، استفاده کنید.

en: You can also let the automatic scan of the pro version handle this for you, and get premium support, increased security with HSTS and more!
fa: شما همچنین می توانید اسکن اتوماتیک نسخه حرفه ای این را برای شما بگذارید و با پشتیبانی از حق بیمه، افزایش امنیت با HSTS و بیشتر!

en: You may need to login in again.
fa: ممکن است لازم باشد دوباره وارد سیستم شوید.

en: Enable 301 .htaccess redirect
fa: فعال کردن تغییر مسیر 301 توسط htaccess

en: No 301 redirect is set. Enable the WordPress 301 redirect in the settings to get a 301 permanent redirect.
fa: شماره 301 تغییر مسیر تنظیم شده است. فعال کردن وردپرس 301 تغییر مسیر در تنظیمات برای دریافت 301 تغییر مسیر دائمی.

en: 301 redirect to https set.
fa: تغییر مسیر 301 به https تنظیم شده است.

en: .htaccess redirect.
fa: تغییر مسیر .htaccess

en: View settings page
fa: صفحه تنظیمات را مشاهده کنید

en: Premium Support
fa: پشتیبانی نسخه حرفه ای

en: Instructions
fa: دستورالعمل ها

en: SSL is enabled on your site.
fa: SSL در سایت شما فعال است.

en: Almost ready to migrate to SSL!
fa: تقریبا آماده مهاجرت به SSL!

en: Images, stylesheets or scripts from a domain without an SSL certificate: remove them or move to your own server.
fa: تصاویر، شیوه نامه ها یا اسکریپتها از یک دامنه بدون گواهینامه SSL: آنها را حذف یا به سرور خود منتقل کنید.

en: %s is a singleton class and you cannot create a second instance.
fa: %s یک کلاس تک تک است و نمیتوانید نمونه دوم را ایجاد کنید.

en: Your wp-config.php has to be edited, but is not writable.
fa: wp-config.php شما باید ویرایش شود، اما قابل نوشتن نیست.

en: Documentation
fa: مستندات

note: Plugin Name of the plugin
en: Really Simple SSL
fa: SSL واقعاً ساده

en: Stop editing the .htaccess file
fa: توقف ویرایش فایل .htaccess

en: No SSL detected.
fa: SSL شناسایی نشده است.

en: An SSL certificate was detected on your site.
fa: یک گواهینامه SSL در سایت شما شناسایی شد.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Mixed content fixer
fa: ترکیب محتوای ثابت

en: Activate networkwide to fix this.
fa: برای حل این مشکل، شبکه را فعال کنید.

en: Because the $_SERVER["HTTPS"] variable is not set, your website may experience redirect loops.
fa: از انجایی که متغییر $_SERVER["HTTPS"] تنظیم نشده است ، وب سایت شما ممکن است ممکن وب سایت  وب سایت شما ممکن است حلقه های تغییر مسیر را تجربه کند.

en: SSL settings
fa: تنظیمات SSL

en: Check again
fa: دوباره بررسی کنید

en: You run a Multisite installation with subfolders, which prevents this plugin from fixing your missing server variable in the wp-config.php.
fa: شما راه اندازی چند سایتی با پوشه های زیر را اجرا می کنید، که مانع این پلاگین از تعمیر متغیر سرور خالی خود در wp-config.php می شود.
